O grze

Reksio i Skarb Piratów to pierwsza gra z serii Przygody Reksia.
Gra swoją premiere miała w 2002 roku.

Więcej Szczegółów
  

Opis z pudełka

Gdzieś na Oceanie Niespokojnym w tajemniczych okolicznościach znika dowódca piratów Kapitan O'Gryzek. Razem z nim ginie jedyna mapa prowadząca do legendarnego skarbu...

Tymczasem pływające na desce windsurfingowej Reksio zostaje porwany przez szalejący sztorm. Wśród błysków piorunów i ryku fal Reksio rozbija się u wybrzeży tajemniczej wyspy. Wkrótce znajduje wyrzuconą przez ocean butelkę z zagadkową zawartością.

W ten sposób wraz z graczem, zostaje wplątany w wielką piracką przygodę.

Tego dowiecie się w grze!

 Co naprawdę stało się z Kapitanem O'Gryzkiem?

Czego tak pilnie strzeże zaginione plemię Czarnych Kur?

Jaką tajemnicę kryją podziemia wulkanu?

Gdzie ukryty jest Skarb Piratów?

Pobierz 

Ważne!

W przypadku zminimalizowania gry, należy ją zapisać i uruchomić ponownie, ponieważ występuje pewien błąd graficzny. Po zrestartowaniu wszystko wraca do normy i można grać dalej

Książeczka z kodem

Ta strefa to twoja wirtualna książeczka z kodem! W pewnym momencie grania, zostaniesz poproszony o kod z książeczki. Aby móc grać dalej będziesz musiał go podać. Jest to stara forma walki z piractwem która dziś jest nieaktywna.


Kod znajduje się po prawej stronie
2002
Rok wydania
40
minut rozgrywki
800x600
Rozdzielczość

Zdjęcia z gry

Remaster w drodze!

Pod koniec roku 2023, do pobrania upubliczniony został wczesny dostęp do fanowskiego remasteru gry Reksio i Skarb Piratów. Jest to projekt tworzony przez fanów dla fanów. Więcej informacji poznasz na oficjalnej stronie projektu!

Więcej szczegółów